Dzień dziecka w Przystanku

13-06-2022

W zeszły poniedziałek, z lekkim opóźnieniem spowodowanym Zielonymi Szkołami świętowaliśmy w Przystanku dzień dziecka! Zabawy i śmiechu było co niemiara.

W poniedziałek 6. czerwca od samego rana w Przystanku Szkoła trwały przygotowania do świętowania tegorocznego Dnia Dziecka. Na uczniów czekała na parkingu przed szkołą masa atrakcji: rozstawione sprzęty sportowe, stanowisko do malowania twarzy, stół z poczęstunkiem, strefa relaksu, strefa tańca, strefa wielkich baniek mydlanych, i co chyba najbardziej ekscytujące.. wielki dmuchany zamek do zjeżdżania!

Uczniowie podzieleni na mniejsze grupy po kolei schodzili na zewnątrz, korzystając z tego co przygotowali opiekunowie. Na twarzach i ramionach pojawiły się tatuaże wszelkich rakiet, zwierząt i wszelakich wzorów, ze stołu znikały szybko przekąski a z dmuchanego zamku dochodziły okrzyki radości mniejszych i większych zjeżdżających. Duże zainteresowanie wzbudził też zraszacz na wodę, dostarczając inspiracji niektórym uczniom nie tylko na ochłodzenie, ale i kreatywne zabawy.

Poza atrakcjami za murami szkoły w środku też przez cały dzień odpuściliśmy zmagania edukacyjne, na rzecz zabaw, wspólnego spędzania czasu i rozrywki. Tego dnia chyba każdy poczuł się choć trochę na nowo dzieckiem :)