Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Dzień dziecka w Przystanku

13-06-2022

W zeszły poniedziałek, z lekkim opóźnieniem spowodowanym Zielonymi Szkołami świętowaliśmy w Przystanku dzień dziecka! Zabawy i śmiechu było co niemiara.

W poniedziałek 6. czerwca od samego rana w Przystanku Szkoła trwały przygotowania do świętowania tegorocznego Dnia Dziecka. Na uczniów czekała na parkingu przed szkołą masa atrakcji: rozstawione sprzęty sportowe, stanowisko do malowania twarzy, stół z poczęstunkiem, strefa relaksu, strefa tańca, strefa wielkich baniek mydlanych, i co chyba najbardziej ekscytujące.. wielki dmuchany zamek do zjeżdżania! 

Uczniowie podzieleni na mniejsze grupy po kolei schodzili na zewnątrz, korzystając z tego co przygotowali opiekunowie. Na twarzach i ramionach pojawiły się tatuaże wszelkich rakiet, zwierząt i wszelakich wzorów, ze stołu znikały szybko przekąski a z dmuchanego zamku dochodziły okrzyki radości mniejszych i większych zjeżdżających. Duże zainteresowanie wzbudził też zraszacz na wodę, dostarczając inspiracji niektórym uczniom nie tylko na ochłodzenie, ale i kreatywne zabawy.

Poza atrakcjami za murami szkoły w środku też przez cały dzień odpuściliśmy zmagania edukacyjne, na rzecz zabaw, wspólnego spędzania czasu i rozrywki. Tego dnia chyba każdy poczuł się choć trochę na nowo dzieckiem :) 

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »