Nowy catering

29-08-2019

Szanowni Państwo,

od nowego roku szkolnego ulegnie zmianie firma cateringowa, która będzie przygotowywała posiłki dla naszych Uczniów.

Catering, który wybraliśmy oraz który w naszej ocenie spełniał najlepiej wszystkie nasze oczekiwania to „Menu-Catering”.

Cena za śniadanie, obiad i podwieczorek to 17 zł + cena diety ustalana indywidualnie (+ 2zł do diety np. bezmlecznej, bardziej złożone diety będą droższe)

Wiemy, jak ważne jest aby dzieci jadły posiłki ze smakiem dlatego wprowadziliśmy możliwość wyboru posiłków na każdy dzień. Do wyboru będzie jedna z dwóch zup i jedno z trzech drugich dań.

Aby uczniowie mogli korzystać z posiłków już 3 września bardzo proszę o informację o chęci korzystania z cateringu najpóźniej do piątku 30 sierpnia do godz. 10:00. Jeśli dziecko jest na diecie proszę o wypełnienie ankiet z załącznika.

W imieniu dyrekcji bardzo proszę, aby rodzice dzieci korzystających do tej pory z zamawiania dzieciom posiłków z lunch baru, rozważyli możliwość zmiany na powyższą firmę co uprości funkcjonowanie kuchni w szkole, ale naszym zdaniem będzie też lepsze dla Uczniów Przystanku Szkoły.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.