Z życia Szkoły - Bal Karnawałowy

22-01-2017

Kontynuując karnawałowe tradycje, zorganizowaliśmy w Przystanku bal.

Jak na bal przystało były tańce i hulanki, ale postanowiliśmy również wpleść w naszą imprezę trochę tradycji i wspólnie zatańczyliśmy poloneza. Chwilą relaksu dla uczestników był seans bajkowy związany tematycznie z karnawałem, a w pięknie przygotowanej jadalni odbył się poczęstunek.

Razem z nami bawiła się rodzina czerwonoskórych Indian. Porządku pilnowała grupa szeryfów z dzikiego zachodu. Księżniczka, która zaszczyciła nas swoją obecnością przybyła w eskorcie osobistego rycerza. Przystanek odwiedziły również rozmaite zwierzęta. Z krainy lodu przybyła śnieżna pantera, a z głębokiego lasu zajączek. Nad bezpieczeństwem czuwali strażak, policjanci i lekarz. Odwiedziły nas także postaci z bajek: Minionek, Batman i Obelix. Z dalekich krajów przybyli do nas królowie, a na pięknych łodziach przebywając niebezpieczne morza i oceany dotarli piraci. Z uśmiechami na twarzy bawili się clowni. Diabełek ciągle nas kusił, a na całą zabawę wydał zezwolenie nasz budowniczy.

Już nie możemy się doczekać kolejnego karnawału!

Fotorelacja dostępna dla rodziców po zalogowaniu.