Z życia Szkoły - Basen

18-05-2017

Aby dbać o swoje zdrowie i rozwój, w ramach zajęć z wychowania fizycznego jeździmy w czwartki na basen Smile Uwielbiamy to, w końcu mamy czas żeby się trochę wyszaleć Smile

Towarzyszą temu całe przygotowania. Zaczynamy około 11:00: sprawdzamy czy mamy ze sobą wszystkie rzeczy na basen. Potrzebne nam są: strój, klapki, ręcznik i oczywiści jakiś żel Smile Czasami jak ktoś czegoś zapomni, szukamy w naszym magicznym pudle, czegoś co może pomóc Smile No i zaczynamy się przebierać, później przebierają się terapeuci i czekamy na nasz prywatny autobus, który zawiezie nas pod samo wejście na halę Wisły.

Tam najpierw przebieramy buty (a zimą też kurtki, szaliki i czapki). Później wchodzimy do szatni i przebieramy się w stroje, narzucamy ręczniki na plecy i czekamy na naszą godzinę rozpoczęcia zajęć Smile

Gdy już wszyscy wejdziemy do wody zaczyna się nasza zabawa. Część z nas dopiero się uczy i oswaja z wodą, dlatego ćwiczymy naukę pływania pod czujnym okiem i opieką instruktora. Ta część z nas, która już świetnie radzi sobie w wodzie spędza czas na „głębokim” nurkując, bawiąc się i przepływając kilometry Smile

Na razie trochę tęsknimy za naszym basenem, bo jest nieczynny z powodów technicznych, ale nie tracimy okazji do utrzymywania się w dobrej kondycji, dlatego chodzimy na ściankę wspinaczkową i siłownię.