Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia Szkoły - Basen

18-05-2017

Aby dbać o swoje zdrowie i rozwój, w ramach zajęć z wychowania fizycznego jeździmy w czwartki na basen Smile Uwielbiamy to, w końcu mamy czas żeby się trochę wyszaleć Smile

Towarzyszą temu całe przygotowania. Zaczynamy około 11:00: sprawdzamy czy mamy ze sobą wszystkie rzeczy na basen. Potrzebne nam są: strój, klapki, ręcznik i oczywiści jakiś żel Smile Czasami jak ktoś czegoś zapomni, szukamy w naszym magicznym pudle, czegoś co może pomóc Smile No i zaczynamy się przebierać, później przebierają się terapeuci i czekamy na nasz prywatny autobus, który zawiezie nas pod samo wejście na halę Wisły.

Tam najpierw przebieramy buty (a zimą też kurtki, szaliki i czapki). Później wchodzimy do szatni i przebieramy się w stroje, narzucamy ręczniki na plecy i czekamy na naszą godzinę rozpoczęcia zajęć Smile


Gdy już wszyscy wejdziemy do wody zaczyna się nasza zabawa. Część z nas dopiero się uczy i oswaja z wodą, dlatego ćwiczymy naukę pływania pod czujnym okiem i opieką instruktora. Ta część z nas, która już świetnie radzi sobie w wodzie spędza czas na „głębokim” nurkując, bawiąc się i przepływając kilometry Smile

Na razie trochę tęsknimy za naszym basenem, bo jest nieczynny z powodów technicznych, ale nie tracimy okazji do utrzymywania się w dobrej kondycji, dlatego chodzimy na ściankę wspinaczkową i siłownię.

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »