Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia Szkoły – drugi i trzeci tydzień wakacji

24-07-2018

Szanowni Państwo wakacje mijają dużo szybciej niż rok szkolny, za nami już drugi i trzeci tydzień Przystankowych półkolonii.

Cały czas prężnie działamy na warsztatach kulinarnych. Ostatnio przygotowywaliśmy według przepisu ciastka owsiane i pyszne owocowe koktajle. Nie próżnujemy również z aktywnością fizyczną. Co najmniej raz w tygodniu organizujemy tory przeszkód i wyścigi, a raz nawet wybraliśmy się na stadion Akademii Wychowania Fizycznego żeby kolejny raz sprawdzić się w teście Cooper‘a. To chyba stanie się naszą kolejną tradycją Smile Jesteśmy też otwarci na nowe aktywności, dlatego z wielkim entuzjazmem karmiliśmy i czesaliśmy konie w stadninie. Niektórzy z nas odważyli się nawet ich dosiąść Smile

Mnóstwo spacerujemy i odwiedzamy różne parki. Park Krakowski zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Wszyscy niezależnie od wieku znaleźli tam coś dla siebie Smile

Jednak w ostatnim czasie jedną z największych atrakcji były warsztaty komputerowe, prowadzone przez jednego z naszych uczniów, który posiada niezwykle obszerne umiejętności informatyczne. Postarał się nam wszystkim przybliżyć historię oprogramowań komputerowych. To był niezwykle trudny temat, który stał się dla wielu dużo jaśniejszy Smile

Czekamy na więcej Smile

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Kordiana 64a/112, 30-653 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 8 500 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »