Z życia Szkoły - Dzień Babci i Dziadka

27-01-2017

Przygotowania do Przystankowych obchodów Dnia Babci i Dziadka trwały już od grudnia, a każda klasa miała swoje specjalne zadanie.

Zadaniem klas „a” i „c” było nauczenie się układu tanecznego do piosenki o babci i dziadku. Klasy „b” przygotowały wiersze i piosenki. Babcie i Dziadkowie mogli efekt tej pracy zobaczyć podczas części artystycznej, która odbyła się w sali „Awokado”. Następnie zostały zaprezentowane krótkie filmy, przedstawiające każdą z klas podczas różnych zajęć szkolnych. Dzięki temu dziadkowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda codzienność ich wnuków w szkole. Na koniec naszych gości czekała jeszcze jedna niespodzianka – jeden z naszych uczniów deklamował wiersz na żywo.

Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do poszczególnych klas, gdzie mogli porozmawiać z wychowawcami i terapeutami swoich wnuków. Zobaczyli jak wyglądają klasy oraz mieli okazję uczestniczyć w zajęciach.

Wydarzenie było pełne wzruszeń i pozytywnych emocji i tego też życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom, a także dumy z wnuków, które z roku na rok robią coraz większe postępy.

Fotorelacja dostępna dla rodziców po zalogowaniu.