Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia Szkoły – Nareszcie wakacje!

09-07-2018

Szanowni Państwo 22 czerwca zakończyliśmy kolejny wspaniały rok szkolny w Przystanku Szkoła. Rok pełen przygód, wycieczek, nowości i pokonanych przeszkód. Uroczyste zakończenie roku odbyło się w sali konferencyjnej „Awokado”. Tam zobaczyliśmy film z wierszem recytowanym przez dzieci, zarówno te mówiące i komunikujące się w sposób alternatywny. Przedstawiono również prezentacje z życia każdej klasy i zdjęcia sprzed lat. Na koniec jeden z naszych zdolnych Uczniów przygotował animację witającą wakacje. To zakończenie było dla nas wyjątkowe również dlatego, że po raz pierwszy nasz Uczeń odebrał z rąk Pani Dyrektor świadectwo z czerwonym paskiem Smile

A teraz już mamy wakacje Smile Rozpoczęliśmy je jak zawsze aktywnie na naszych cudownych półkoloniach. W jeden dzień odbyły się warsztaty kulinarne, gdzie każdy mógł popisać się swoimi umiejętnościami kucharskimi. Bawiliśmy się w Klockolandzie i na wycieczce w Parku Jordana. Czas w Szkole spędzaliśmy na warsztatach sensorycznych, plastycznych, muzycznych i ruchowych. Świetna niespodzianka czekała nas w ostatnim dniu pierwszego tygodnia – poszliśmy do Sali Doświadczania Świata. Tam przy dźwiękach muzyki i przyjemnych zapachach spędziliśmy czas relaksując się i dobrze się bawiąc Smile

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Kordiana 64a/112, 30-653 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 8 500 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »