Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia Szkoły – praca wre!

29-08-2018

Szanowni Państwo już niedługo znowu się zobaczymy i Uczniowie nareszcie wrócą w progi naszej Szkoły. Musimy być szczerzy, już się trochę nie możemy doczekać Smile

W ostatnim czasie powitaliśmy w kadrze nowe twarze i z żalem pożegnaliśmy wieloletnich pracowników. Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Smile

Mimo, że Uczniów jeszcze nie ma w szkolnych murach, nauczyciele nie próżnują. Trwają intensywne prace nad stworzeniem nowych indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych. W tym celu spotykamy się na wielogodzinnych superwizjach i toczymy dyskusje nad, tym co będzie najlepszym rozwiązaniem, nowym ciekawym celem. Patrzymy na to jak było do tej pory i staramy się przewidzieć, co jeszcze wszystkich nas czeka Smile

Nowe IPET-y to nowe pomoce Smile Spędzamy przed komputerami długie godziny i tworzymy wizualizacje jak najbardziej dostosowane do potrzeb naszych Uczniów. Laminujemy, wycinamy i rzepujemy. Ale proszę się nie martwić, zostawiliśmy również coś dla dzieciaków na trening samodzielności biurowej Smile Nowych pomocy szukamy również na stronach internetowych i robimy wielkie zamówienia na ciekawe gry, podręczniki i karty pracy, a nawet specjalne szafki do pracy samodzielnej Smile

No i oczywiście wielkie porządki Smile Wyjmujemy z szafek i zakamarków wszystko, co tylko się da, odświeżamy, dostosowujemy lub wymieniamy się między sobą. Wycieramy kurze, przesuwamy i przestawiamy Smile W srebrnej największy bałagan, ale 3 września wszystko wróci do normy i na swoje miejsce Smile

Czekamy na Was w poniedziałek podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019, a od wtorku z pełną parą rozpoczynamy naukę Smile

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Kordiana 64a/112, 30-653 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 8 500 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »