Z życia Szkoły – zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23-06-2017

Drodzy Państwo, za nami kolejny rok szkolny. Uroczyste pożegnanie zajęć szkolnych na okres wakacyjny odbyło się w Sali Konferencyjnej Lunch Baru Awokado i było podzielone na kilka części.

Na początku głos zabrała nasza Pani Dyrektor, gratulując osiągnięć i dziękując za zaangażowanie. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Trójka naszych uczniów wystąpiła na żywo z przygotowanym wcześniej wierszem o wakacjach. Serdecznie gratulujemy im odwagi i podziwiamy ich talent Smile Po wystąpieniu rozpoczął się film, na którym nasi uczniowie pięknie tańczyli do piosenki witającej lato. Na sam koniec zaprezentowano zdjęcia z okresu całego roku szkolnego opatrzone śmiesznymi historyjkami. Po części artystycznej odbyły się spotkania w klasach, oficjalne wręczenie świadectw i nagród książkowych.

Wszyscy chętnie odpoczniemy od ławek szkolnych, dlatego na okres wakacji przygotowujemy moc atrakcji w trakcie półkolonii. Od poniedziałku zaczynamy tydzień sportu, podczas którego między innymi odwiedzimy Zalew Bagry i zrobimy Test Coopera.

Będzie aktywnie Smile Do zobaczenia Smile