Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014

28-06-2014

Dnia 27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014.  W spotkaniu uczestniczyli najważniejsi tego dnia, czyli nasi uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele. Dzień był szczególny, ponieważ uczniowie po raz pierwszy otrzymali świadectwa szkolne. Każdy otrzymał również dyplomy oraz nagrody książkowe za ukończenie pierwszej klasy. Następnie odbyło się spotkanie uczniów z wychowawcami klas, na którym prócz jedzenia słodkości, można było opowiedzieć o planach wakacyjnych.

Nasi uczniowie nabyli w tym roku szkolnym wiele nowych, przydatnych w dalszym życiu umiejętności. My, jako nauczyciele jesteśmy z nich bardzo dumni!

Liczymy, że po wakacyjnym odpoczynku uczniowie z dużą chęcią przystąpią do nauki w klasie drugiej. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne życzą wszystkim naszym uczniom dużo odpoczynku podczas wakacyjnych wojaży. Do zobaczenia po wakacjach!