Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Zielona Szkoła - Poronin 2017

20-06-2017

Drodzy Państwo, meldujemy bezpieczny powrót z wyjazdu na Zieloną Szkołę. Wróciliśmy wypoczęci i pełni zapału do ostatniego tygodnia nauki w tym roku szkolnym. A teraz powspominajmy, co wydarzyło się w minionym tygodniu.

W poniedziałek wyruszyliśmy spod Szkoły o godzinie 9:00. Podróż autobusem obfitowała w śmiech i zaciekawienie dalszym rozwojem sytuacji. Gdy dotarliśmy do Poronina, mieliśmy chwilkę czasu na rozpakowanie walizek i przygotowanie do obiadu. Po posiłku nie zapomnieliśmy o chwili relaksu. Następnie zaczęła się moc atrakcji. Uczestniczyliśmy w wyścigach rzędów i uczyliśmy się nowych układów tanecznych. Mieliśmy cudowne zajęcia plastyczne, podczas których mogliśmy się nawet trochę pobrudzić. Po zajęciach odpoczywaliśmy przy „Bolku i Lolku”, żeby nabrać energii na czekającą nas dyskotekę i pieczone kiełbaski :)

W drugim dniu postawiliśmy na aktywność fizyczną. W pierwszej części dnia wyruszyliśmy na górską wycieczkę, w trakcie której mogliśmy chłonąć piękne widoki i całą dobroć otaczającej nas przyrody. Po powrocie i pysznym obiedzie chętnie wskoczyliśmy do basenu, żeby dać odpocząć zmęczonym mięśniom. Wieczorem relaksowaliśmy się przy bajkach i grając w gry :)


W środę po śniadaniu spakowaliśmy ubrania, uprzątnęliśmy pokoje i pożegnaliśmy się z naszym cudownym ośrodkiem. Następnie wyruszyliśmy oglądać pociągi w skansenie. Zwiedzanie było interaktywne, dlatego mogliśmy poczuć się jak podróżni sprzed lat, a nawet jak maszynista pociągu. W przerwie na zjedzenie ostatnich przekąsek i prowiantu spędziliśmy czas w parku, kawiarni i na placu zabaw.


Serdecznie dziękujemy za tak cudowną organizację i już czekamy na przyszły rok :)

Fotorelacja dostępna dla rodziców po zalogowaniu, już wkrótce. 

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »