Czas półkolonii dobiegł końca

31-01-2020

Czas półkolonii w okresie ferii zimowych w naszej szkole dobiegł końca. Będziemy miło wspominać ten czas.

W poniedziałek nasi uczniowie w ramach warsztatów plastycznych stworzyli piękne i bardzo kreatywne maski karnawałowe. Nie zabrakło na nich piór, cekin i energicznych kolorów. Przy ich tworzeniu towarzyszyło dużo wspaniałej zabawy.

W drugim dniu półkolonii podopieczni razem z opiekunami zamienili się w znakomitych kucharzy i upiekli pyszną pizze w naszej nowej kuchni dydaktycznej. Mniam ! W tym dniu odbył się także seans filmowy. Dobry film i pyszny popcorn wywoła uśmiech na twarzy każdego, a przy okazji pozwoli na odrobinę relaksu.

Środa była bardzo skoczna. Całą grupą po śniadaniu wyruszyliśmy do parku trampolin - GoJump. Wszystkie dzieci skakały, szalały na trampolinach i zjeżdżalniach, ganiały po parku, a uśmiechy na twarzy nie schodziły nikomu przez cały czas. Zmęczeni po powrocie zjedliśmy obiad, a następnie rozpoczęliśmy odpoczynek. Niektórzy nawet ucięli sobie krótką drzemkę Smile.

Czwartek był dniem relaksu. Trening biurowy pozwolił na podszlifowanie umiejętności manualnych, a zajęcia w kuchni dydaktycznej przyniosły smakowite rezultaty.

W ostatnim dniu uczniowie pod opieką opiekunów Przystanku Szkoła wybrali się do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Stare tramwaje i autobusy zaciekawiły każdego. Pogoda początkowo nie sprzyjała, ale wracając z wycieczki towarzyszyło nam słoneczko.

Tydzień półkolonii zleciał szybko, ale bardzo intensywnie. Czas zabawy i wycieczek został uwieczniony na zdjęciach, które nie pozwolą nam zapomnieć o mile spędzonych chwilach.

Do zobaczenia po feriach !

Bal