Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Czas półkolonii dobiegł końca

31-01-2020

Czas półkolonii w okresie ferii zimowych w naszej szkole dobiegł końca. Będziemy miło wspominać ten czas.

W poniedziałek nasi uczniowie w ramach warsztatów plastycznych stworzyli piękne i bardzo kreatywne maski karnawałowe. Nie zabrakło na nich piór, cekin i energicznych kolorów. Przy ich tworzeniu towarzyszyło dużo wspaniałej zabawy.

W drugim dniu półkolonii podopieczni razem z opiekunami zamienili się w znakomitych kucharzy i upiekli pyszną pizze w naszej nowej kuchni dydaktycznej. Mniam ! W tym dniu odbył się także seans filmowy. Dobry film i pyszny popcorn wywoła uśmiech na twarzy każdego, a przy okazji pozwoli na odrobinę relaksu.

Środa była bardzo skoczna. Całą grupą po śniadaniu wyruszyliśmy do parku trampolin - GoJump. Wszystkie dzieci skakały, szalały na trampolinach i zjeżdżalniach, ganiały po parku, a uśmiechy na twarzy nie schodziły nikomu przez cały czas. Zmęczeni po powrocie zjedliśmy obiad, a następnie rozpoczęliśmy odpoczynek. Niektórzy nawet ucięli sobie krótką drzemkę Smile.

Czwartek był dniem relaksu. Trening biurowy pozwolił na podszlifowanie umiejętności manualnych, a zajęcia w kuchni dydaktycznej przyniosły smakowite rezultaty.

W ostatnim dniu uczniowie pod opieką opiekunów Przystanku Szkoła wybrali się do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Stare tramwaje i autobusy zaciekawiły każdego. Pogoda początkowo nie sprzyjała, ale wracając z wycieczki towarzyszyło nam słoneczko.

Tydzień półkolonii zleciał szybko, ale bardzo intensywnie. Czas zabawy i wycieczek został uwieczniony na zdjęciach, które nie pozwolą nam zapomnieć o mile spędzonych chwilach.

Do zobaczenia po feriach !

Bal

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »