Wesołych Świąt Wielkanocnych

20-04-2019

Szanowni Państwo z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy spokoju, odpoczynku i radości ze Zmartwychwstania Pańskiego. Niech świąteczne śniadanie będzie pyszne i spędzone w rodzinnym gronie, a chlapanie wodą w Lany Poniedziałek, da orzeźwiające spojrzenie na nowy wiosenny czas.
Dyrekcja i Zespół Przystanku Szkoła

Z życia Szkoły – klasa 2c i 3b

16-04-2019

Jesteśmy pilnymi uczniami klasy 3B, ale w naszym zespole jest także jeden dzielny drugoklasista. Wszyscy bardzo cenimy sobie przewidywalność oraz stałość, dlatego każdego ranka wita nas w sali plan dnia, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Po zjedzeniu sytego śniadania, zasiadamy do zajęć porannych, by sprawdzić aktualną datę, pogodę i móc opowiedzieć o swoim samopoczuciu.

Z życia Szkoły – Gotujemy!

25-03-2019

Szanowni Państwo, poza zajęciami z podstawy programowej opartymi na zdobywaniu umiejętności między innymi z zakresu matematyki, przyrody czy języka polskiego, w Naszej Szkole zdobywamy również wiele umiejętności praktycznych Smile

CZAS NA STAŻ!

09-03-2019

STAŻ W SZKOLE LUB PRZEDSZKOLU

Czas na staż !!!

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu w naszej placówce, interesuje Cię problematyka zaburzeń ze spektrum autyzmu, chcesz poznać metody wspierania rozwoju dzieci i młodzieży z autyzmem,  zapraszamy na spotkanie informacyjnektóre odbędzie się 12 marca 2019 o godz. 16:00, w siedzibie Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła przy ulicy Prądnickiej 10.

Serdecznie zapraszamy!

Z życia Szkoły – klasa 3e

04-03-2019

Naszą klasę tworzy trzech wesołych, bardzo żywiołowych uczniów oraz dla równowagi - dwie spokojne i (prawie) zawsze opanowane nauczycielki. Dni w szkole mijają nam szybko, choć intensywnie. Wspólnie uczymy się, ćwiczymy różne umiejętności, rozwijamy zainteresowania, a przede wszystkim… dobrze się bawimy.

Z życia Szkoły – klasa 2d i3d

12-02-2019

Codziennie nasz dzień rozwesela miłośniczka tańców i słuchania muzyki. Najchętniej zabrałaby nas na bal, gdzie wszyscy bawilibyśmy się wyśmienicie. Odkryła w sobie zamiłowanie do pracy na komputerze, tworzy piękne obrazy z figur geometrycznych w programie Paint.

Z życia Szkoły - Oboźna

23-01-2019

Szanowni Państwo!

Uchylamy rąbka tajemnicy Smile

Z życia Szkoły – ferie zimowe 2019

22-01-2019

Szanowni Państwo, za nami pierwszy tydzień ferii zimowych. Minął jak mrugnięcie oka. Pogoda nas nie rozpieszczała. Był wzrost temperatury i deszcz który uniemożliwił nam ulepienie bałwana i duży jej spadek, połączony ze śnieżną zamiecią. Ale i tak daliśmy radę! Smile

Z życia Szkoły - wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

13-01-2019

Szanowni Państwo, serdecznie witamy w Nowym Roku Smile Rozpoczęliśmy go wesołym świętowaniem okresu Karnawału i zorganizowaliśmy Doroczny Przystankowy Bal Przebierańców.

Wesołych Świąt

23-12-2018

Niech ten świąteczny czas wprowadzi do Waszego życia spokój, radość i wzajemną życzliwość, a w Waszych domach niech zagości rodzinna i pełna ciepła atmosfera.

Wesołcyh Świąt życzy Dyrekcja i Zespół Przystanku Szkoła

Z życia Szkoły - pierwszy tydzień grudnia

13-12-2018

Szanowni Państwo, pierwszy tydzień grudnia obfitował nam w miłe wydarzenia.

5 grudnia odbyło się Ślubowanie Klas Pierwszych i oficjalnie w nasze szkolne szeregi wstąpiło 11 pierwszoklasistów. Takie wydarzenia są dla nas zawsze wzruszające. W oczach wielu zakręciła się niejedna łza. Trzymamy kciuki za wszystkich nowych Uczniów i życzymy wielu sukcesów Smile

Z życia Szkoły - klasa 1b

03-12-2018

Naszą klasę tworzy czterech wesołych, żywiołowych uczniów. Dni w szkole mijają nam dynamicznie. Wspólnie uczymy się i ćwiczymy różne umiejętności. Rozwijamy zainteresowania, a najważniejsze: dobrze się bawimy.

Czas na staż!

14-11-2018

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem stażu w naszej placówce, interesuje Cię problematyka zaburzeń ze spektrum autyzmu, chcesz poznać metody wspierania rozwoju dzieci i młodzieży z autyzmem,  zapraszamy na spotkanie informacyjnektóre odbędzie się 20 listopada 2018 o godz. 16:00, w siedzibie Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła przy ulicy Prądnickiej 10.

Serdecznie zapraszamy!

Ważna informacja

08-11-2018

Szanowni Państwo informujemy, iż w związku z ustaleniem przez Prezydenta RP 12 listopada 2018 roku (poniedziałek) dniem wolnym od pracy Przystanek Szkoła oraz Przystanek Przedszkolak będą w tym dniu nieczynne.

Z życia Szkoły - klasa 2a

08-11-2018

Klasa 2A jest zespołem przeciwieństw – znaleźć w niej można zarówno pełnych energii uczniów uwielbiających gimnastykę oraz wszelkiego rodzaju aktywność, jak również spokojnych domatorów najchętniej wybierających plastelinę, klocki bądź układanki przy stoliku Smile

Z życia Szkoły - klasa 1c

28-10-2018

Klasa I c to grupa trzech chłopców z dużą ilością pozytywnej energii.

Pierwszy z Nas pilnie strzeże, aby plan dnia odbywał się zgodnie z harmonogramem, żadna zmiana i szczegół mu nie umknie.;-) Jest wyrwały i zawsze chce dokończyć zlecone Mu zadanie. Słowa „dziękuje, przepraszam i proszę” nie są Mu obce.  Drugi z Nas stoi na straży wyścigów sportowych, zawsze chętnie bierze w nich udział. Lubi tworzyć rysunki z różnymi postaciami z bajek. W wolnym czasie buduje domy i inne budowle z klocków LEGO.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna

Karolina Sobierska Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie