Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Drugie życie makulatury, czyli co można zrobić z papieru

22-06-2022

Za nami uczestnictwo w kolejnym projekcie edukacyjnym pt. "Drugie życie makulatury, czyli co można zrobić z papieru". W ramach zajęć uczniowie wraz z nauczycielami przygotowywali plakaty, których tematem był PAPIER. Głównym celem projektu było poznanie możliwości wykorzystania makulatury. Uczniowie zapoznawali się z terminami makulatura oraz recykling, właściwościami różnych rodzajów papieru oraz historią powstania papieru. Część klas podjęło się również wyzwania w postaci wykonania eksperymentu- prób wydobycia papieru czerpanego oraz masy papierowej. Koniec uczestnictwa w projekcie został uwieńczony nagrodami dla wybranych uczniów. Efekty prac dostępne są w galerii zdjęć poniżej.

Galeria zdjęć: Makulatura

Makulatura
2m
3m
4m
5m
6m
7m

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »