Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dzień patriotyczny - obchody

19-11-2022

Dzisiaj uczniowie Przystanku Szkoła zgromadzili się wspólnie, aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości . Sala gimnastyczna została przystrojona pięknymi dekoracjami, wykonanymi własnoręcznie przez dzieci. Przygotowania trwały wiele tygodni. Wszyscy pilnie ćwiczyli przygotowane na ten dzień wiersze i pieśni. Klasa 7 A upiekła nawet patriotyczne ciasteczka😋 .

Obchody rozpoczęły się uroczystym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Następnie odbył się konkurs pieśni i poezji patriotycznej. Wszyscy bardzo się starali, więc wybór zwycięzców był niezwykle trudny. Po długich naradach jury wyłoniło zwycięzców:

🏆I miejsce: klasa 4 B

🏆II miejsce: Maciek z klasy 5 C

🏆III miejsce: klasa 6/7 B

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za piękne prezentacje!

Po zakończeniu części artystycznej uczniowie musieli wykazać się także wiedzą na temat naszego kraju. Rywalizacja była bardzo zacięta, uczestnicy znali odpowiedź na prawie każde pytanie. Ostatecznie wszyscy otrzymali zasłużone nagrody.

Mamy nadzieję, że obchody Dnia Patriotycznego w naszej szkole staną się nową tradycją. Serdecznie dziękujemy organizatorom za jego przygotowanie oraz dzieciom za niezwykłe zaangażowanie! Brawa dla Was! 👏👏👏

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »