Konkurs na najpięknięjszą bombkę świąteczną

30-11-2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą bombkę świąteczną. Prace można będzie wykonać samodzielnie, z rodziną lub klasowo. Forma jak i technika wykonania bombki jest dowolna! Liczymy na kreatywność naszych uczniów. Na gotowe bombki oczekujemy do dnia 18 grudnia, ogłoszenie wyników nastąpi 12 stycznia 2021 roku.

WARUNKI KONKURSU:

– Bombka wykonana może być techniką dowolną;

– Dopuszczalne jest wykonanie bombki jako pracy grupowej kilkorgauczniów/klasy (maksymalnie cztery osoby);

– do każdej pracy należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem/ imionamii nazwiskami autora/autorów pracy;

- pracę można złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub w postaci filmu /zdjęcia ( dotyczy uczestników konkursu uczących się w trybie zdalnym).

OCENA PRAC:

Podczas oceny prac komisja konkursowa kierować się będzie: oryginalnością pomysłu, estetyką wykonania.

W załączniku :

1. Regulamin konkursu