KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

29-11-2019

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – aby umilić ten radosny okres oczekiwania zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Pracę można będzie wykonać samodzielnie bądź w kilkuosobowych grupach. Forma jak i technika wykonania szopki zależą od Was!

Na gotowe szopki oczekujemy do dnia 20 grudnia, ogłoszenie wyników nastąpi 10 stycznia 2020 r.

WARUNKI KONKURSU:

– Szopka wykonana może być techniką dowolną;

– W szopce powinny znajdować się przynajmniej trzy figury: Jezusa, Maryi i Józefa;

– Dopuszczalna jest niewielka pomoc rodziców/opiekunów w wykonaniu szopki;

– Dopuszczalne jest wykonanie szopki jako pracy grupowej kilkorga uczniów/klasy (maksymalnie cztery osoby);

– do każdej pracy należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem/ imionami i nazwiskami autora/autorów pracy.

OCENA PRAC

Podczas oceny prac komisja konkursowa kierować się będzie: oryginalnością pomysłu, estetyką wykonania, stopniem samodzielności wykonania.