Konkurs wychoduj rzeżuchę

25-03-2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennym konkursie, który polegać będzie na wyhodowaniu rzeżuchy i dokumentowaniu jej wzrostu w elektronicznym albumie!

WARUNKI KONKURSU:

– rzeżucha wyrastać może na podłożu z watą, ale dopuszczamy też inne,oryginalne sposoby na jej wyhodowanie

– należy przygotować w formie elektronicznej album ze zdjęciami dokumentującymi wzrost rośliny i podpisanymi datą wykonania zdjęcia (prezentacja multimedialna lub dokument w edytorze tekstu)

– pozostałe warunki to światło, odpowiednia temperatura i wilgoć

OCENA PRAC:Podczas oceny prac komisja konkursowa kierować się będzie wysokością wyhodowanego okazu, estetyką i stopniem samodzielności wykonania albumu.

Prace należy dostarczaćna adres biuro@mcwr.pl do dnia 06.04.2020.Rozstrzygnięcie konkursu 08.04.2020r.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania: