Letnisko Przystanek Świetlica 2020

26-08-2020

W ramach projektu "Przystanek Świetlica" w sierpniu tego roku wybraliśmy się do ośrodka wypoczynkowego w Ochotnicy Górnej. Ośrodek, w którym wypoczywaliśmy mieścił się w pięknej okolicy. Do naszej dyspozycji mieliśmy cały ośrodek z dużym placem zabaw i tyrolką, która cieszyła się wielką popularnością wśród naszych podopiecznych.

Pierwszego dnia po przyjeździe i rozpakowaniu bagaży czekał na nas grill z pysznymi kiełbaskami. Drugiego dnia autokarem udaliśmy się na wycieczkę do Rezerwatu Biała Woda. Wszystkie dzieci dzielnie dotarły na zaplanowaną polankę, na której zjedliśmy pyszne przekąski. Następnego dnia pogoda nam niestety nie dopisała, ponieważ cały dzień był padał deszcz. Nie przeszkodziło nam to jednak w warsztatach z wyrobów z siana oraz wieczornej dyskotece! Odwiedziła nas w ten dzień Pani Dyrektor i wspólnie podbijaliśmy parkiet przy dobrej muzyce. W czwartek wybraliśmy się na grę terenową zorganizowaną przez ośrodek. Wszystkie grupy świetnie sobie poradziły i zgarnęły smaczne nagrody. Po powrocie czekały na nas zajęcia sensoryczno-plastyczne przygotowane przez Panią Izę Adamczyk. Dzieci miały okazję stworzyć dekupaż dla Rodziców, pobawić się bańkami mydlanymi, wziąć udział w różnych eksperymentach oraz uczestniczyć w treningu zapachu i smaku. W ostatni dzień po śniadaniu spakowaliśmy się i opuściliśmy Ochotnicę Górną z wielkim smutkiem.

Wyjazd uważamy za udany i czekamy na kolejny!

Letnisko