Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Letnisko Przystanek Świetlica 2020

26-08-2020

W ramach projektu "Przystanek Świetlica" w sierpniu tego roku wybraliśmy się do ośrodka wypoczynkowego w Ochotnicy Górnej. Ośrodek, w którym wypoczywaliśmy mieścił się w pięknej okolicy. Do naszej dyspozycji mieliśmy cały ośrodek z dużym placem zabaw i tyrolką, która cieszyła się wielką popularnością wśród naszych podopiecznych.

Pierwszego dnia po przyjeździe i rozpakowaniu bagaży czekał na nas grill z pysznymi kiełbaskami. Drugiego dnia autokarem udaliśmy się na wycieczkę do Rezerwatu Biała Woda. Wszystkie dzieci dzielnie dotarły na zaplanowaną polankę, na której zjedliśmy pyszne przekąski. Następnego dnia pogoda nam niestety nie dopisała, ponieważ cały dzień był padał deszcz. Nie przeszkodziło nam to jednak w warsztatach z wyrobów z siana oraz wieczornej dyskotece! Odwiedziła nas w ten dzień Pani Dyrektor i wspólnie podbijaliśmy parkiet przy dobrej muzyce. W czwartek wybraliśmy się na grę terenową zorganizowaną przez ośrodek. Wszystkie grupy świetnie sobie poradziły i zgarnęły smaczne nagrody. Po powrocie czekały na nas zajęcia sensoryczno-plastyczne przygotowane przez Panią Izę Adamczyk. Dzieci miały okazję stworzyć dekupaż dla Rodziców, pobawić się bańkami mydlanymi, wziąć udział w różnych eksperymentach oraz uczestniczyć w treningu zapachu i smaku. W ostatni dzień po śniadaniu spakowaliśmy się i opuściliśmy Ochotnicę Górną z wielkim smutkiem.

Wyjazd uważamy za udany i czekamy na kolejny!

Letnisko

1

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »