Niech żyje bal !

15-03-2022

Tym hasłem żył Przystanek Szkoła cały zeszły poniedziałek. Od rana trwały przygotowania na sali gimnastycznej, gdzie ściany szybko pokryły się łańcuchami i ozdobami do foto budki, a uczniowie i nauczyciele powoli szykowali swoje stroje karnawałowe do pokazania przed wszystkimi.

Głównym punktem balu była oczywiście impreza z tańcami i zabawami, podzielona na kilka grup. Wśród przebranych pojawili się bohaterowie z filmów i z bajek, kowboje, całe grono służby medycznej, zwierzęta, a nawet magicy i przybysze z kosmosu! :o

Uczniowie oprócz tańców z Panem Jankiem (takich znanych, ale też i nowości) mogli poczuć ducha rywalizacji podczas konkursów, takich jak jedzenie chrupków kukurydzianych bez użycia rąk czy przechodzenie pod niebezpiecznie zniżającą się coraz bardziej tyczkę 😊 Radość ze świętowania karnawału niektórzy mogli przedłużyć podczas przygotowanych wspólnie poczęstunków w swoich klasach.

Po zakończonym balu zostały zdjęcia i wspomnienia, do których obejrzenia Was również zachęcamy 😊