Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Przystanek Szkoła w teatrze Groteska

19-01-2023

W środę 18 stycznia klasy 4 E, 4 B oraz 7/8 A postanowiły w towarzystwie swoich nauczycieli wybrać się do teatru.

Elegancko ubrani uczniowie zgromadzili się z samego rana w szkole i udali się na przystanek tramwajowy. Dla niektórych sam przejazd komunikacją miejską był już nie lada atrakcją :D. Po dotarciu do Teatru Groteska wszyscy zostawili swoje rzeczy w teatralnej szatni i podziwiając rozstawione na piętrach dekoracje udali się na przedstawienie "Kot w butach". Uczniowie i nauczyciele z uwagą oglądali aktorów przebranych w kolorowe stroje i słuchali historii o niezwykłym kocie.Po spektaklu był również czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć i podzielenie się wrażeniami.

Wszyscy bardzo zadowoleni wrócili do szkoły!

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »