Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Relaks w Parku Lotników

26-05-2023

We wtorek kilka klas z Przystanku Szkoła aby umilić sobie oczekiwanie na wyjazd do Korbielowa wybrało się do Muzeum Lotnictwa w Krakowie ✈. Wśród naszych uczniów nie brakuje entuzjastów samolotów, uczestnicy z uwagą podziwiali niesamowite maszyny i długo spacerowali po tym niezwykłym kompleksie. Po zwiedzaniu część uczniów razem z nauczycielami udała się na relaks do pobliskiego Parku Lotników🌳 , gdzie mogli nieco się posilić i podzielić wrażeniami . Wszyscy wrócili do szkoły z uśmiechami na twarzy i pięknymi wspomnieniami. 

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »