Standardy Ochrony Małoletnich

27-09-2024

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze! 👧🏼🧒🏼

🏫W naszej szkole dbamy o to, by każdy uczeń czuł się bezpieczny, szanowany i otoczony opieką. Ochrona małoletnich to fundament naszych działań, ponieważ chcemy, by szkoła była miejscem, w którym dzieci mogą rozwijać swoje talenty i umiejętności w atmosferze pełnej zaufania i troski.

Każdy nauczyciel 👩‍🏫 opiekun oraz pracownik szkoły, regularnie przechodzi kompleksowe szkolenia z zakresu ochrony małoletnich. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie reagowanie w trudnych sytuacjach, dlatego nasza kadra zna najlepsze praktyki dotyczące ochrony uczniów przed wszelkimi formami zagrożeń, od przemocy po nadużycia emocjonalne. Nasi pracownicy nie tylko uczą, ale też czujnie dbają o bezpieczeństwo każdego dziecka.

📝🙌🏻Standardy Ochrony Małoletnich to gwarancja rozwoju, pewności siebie, poczucia spokoju i chęci do nauki naszych uczniów. Każdego dnia tworzymy środowisko, w którym mogą swobodnie funkcjonować, a rodzice mogą być spokojni o ich dobrostan.