Szkolne Walentynki

16-02-2016

W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych. Ten dzień dostarczył nam tak wiele wrażeń, wzruszeń i emocji, że z pewnością postaramy się aby zwyczaje walentynkowe już na dobre zakorzeniły się w naszej szkole, a Dzień Zakochanych zapisał się na stałe do kalendarza imprez szkolnych.

Już po wejściu do szkoły tego dnia czuć było radosną atmosferę i klimat sprzyjający wzajemnemu okazywaniu ciepła i sympatii. Między innymi za sprawom dekoracji typowych dla Dnia Zakochanych, na korytarzu i w salach szkolnych królowała czerwień i ozdoby w kształcie serc. W ten dzień przekazywaliśmy sobie wyrazy sympatii i przyjaźni poprzez „pocztę walentynkową”. Specjalna skrzynka, do której można było wrzucać kartki „od serca” została ustawiona w widocznym miejscu, aby każdy o niej pamiętał. Nasi uczniowie wykonane przez siebie walentynki wrzucali do pudełka, a następnie każdy miał możliwość wylosowania jednej dla siebie. Stworzone przez uczniów kartki były piękne i różnorodne. Wszystko odbywało się w ciepłej i przyjaznej atmosferze, w towarzystwie romantycznej muzyki. Niektórzy uczniowie poddali się tej miłosnej aurze zapraszając do tańca swoich kolegów, koleżanki, a także nauczycieli. Na koniec na świętujących czekał mały poczęstunek.

Ten dzień rozgrzał wszystkie serca ciepłymi słowami oraz życzliwością. Wierzymy, że w naszej szkole można poczuć okazywaną przyjaźń i miłość, a także doświadczać ich mocy każdego dnia roku.

Życzymy wszystkim w tym dniu oraz przez cały rok miłości, prawdziwej przyjaźni oraz wspaniałych relacji z otaczającymi ludźmi i światem.