Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

17-04-2024

W zeszły Piątek klasy 5 C i 6/7 E wybrały się na ciekawą wystawę do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ.

Uczniowie mogli zobaczyć nieznane dotąd gatunki zwierząt i poszerzyć swoją wiedzę na temat świata przyrody. Swoją ciekawość mogli także zaspokoić fani dinozaurów i szkieletów. Duże zainteresowanie wzbudził również pięknie wykonany model układu słonecznego. Dodatkową atrakcją były interaktywne stanowiska z różnymi zadaniami oraz nowoczesna winda. Każdy na tej wycieczce znalazł coś dla siebie.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »