Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Wycieczka do muzeum

21-04-2023

W środę 19 kwietnia kilka klas z naszej szkoły w ramach doświadczania sztuki na żywo wybrało się do gmachu głównego Muzeum Narodowego na jedną z lekcji muzealnych pt. "Jak namalować radość? O emocjach w sztuce". Uczniowie mogli poznać wiele sposobów, na jakie można przekazywać swoje emocje: przez obraz, rzeźbę czy taniec.. ale też przez określone barwy, mimikę, czy zapachy! Każdy mógł się zastanowić czy np. zapach morza powoduje w nim raczej radość czy smutek? Cała wystawa, jak sama nazwa wskazuje, dostarczyła wiele różnych emocji wśród uczniów i nauczycieli :)

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »