Z życia Szkoły - Drugi tydzień ferii

14-02-2017

Nasz Przystankowe ferie niestety dobiegły już końca, ale na szczęście przed nami kolejny semestr wspólnej nauki, terapii i zabawy.

Chcecie wiedzieć jak spędziliśmy ostatni tydzień? Chętnie opowiemy.

W poniedziałek złożyliśmy wizytę w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Mieliśmy okazję zobaczyć z bliska ludzi, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo i ratują nas od wielu zagrożeń.

We wtorek wybraliśmy się do Nowohuckiego Centrum Kultury, na spektakl „Kot w butach”. Było nam niezwykle miło uczestniczyć w tym przedstawieniu i bardzo podobała nam się jego interaktywność.

W środę natomiast dokonaliśmy niezwykłego wyczynu. Po raz pierwszy w historii Przystanku uczniowie i nauczyciele zdobyli w zimowej wyprawie Kopiec Piłsudskiego. Byliśmy tak zmęczeni, że po powrocie solidnie odpoczywaliśmy.

W czwartek, jak co tydzień pojechaliśmy na basen, żeby się trochę wyszaleć, a dla relaksu oglądaliśmy bajki na naszej sali gimnastycznej.

W piątek pogoda nie pozwoliła nam na zabawy na śniegu, ale wynagrodziła nam to konsola Nintendo WII i podchody. Rozwiązywaliśmy zagadki, walczyliśmy na miecze, lataliśmy samolotami i zjeżdżaliśmy na rowerach górskich.

Wypoczęci i wybawieni wkraczamy z uśmiechem w kolejny semestr naszej wspólnej przygody. Trzymajcie za nas kciuki.

Fotorelacja dostępna dla rodziców po zalogowaniu.