ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

29-06-2015

W piątek odbyło się uroczyste zakońecznie roku szkolnego 2014/ 2015. Rodzice uczniów zjawili się o godz. 10 w sali konferencyjnej. Kilka chwil później uczniowie zasiadajac na widowni mogli poczuć już dumne spojrzenia rodziców. Obecnych gości, dzieci oraz Zespół "Przystanku Szkoła" powitała pani dyrektor Jolanta Kuczaj. Spotkanie rozpoczął taneczny występ klasy 1 "A".  Następnie uczniowie klas 1"B" oraz 2 "B" zaśpiewali piosenkę  "Niech żyją wakacje..." Artystyczną część akademi zamknął wspólny taniec chłopców z klas 1"C" i 2 "A". W sali długo było słychać głośne oklaski. W drugiej części spotkania wszyscy obejrzeli zdjecia przedstawiające najważniejsze i najzabawniejsze wydarzenia tego roku szkolnego. Spotkanie zakończyła premiera filmu, w którym role główne grali nasi uczniowie. Podczas preznetacji słychać było głośny śmiech naszych gości.

Następnie wychowawcy zaprosili dzieci oraz rodziców do swoich klas. Wszyscy uczniowie otrymali dyplomy i świadectwa... Teraz dzieci mogły cieszyć się już "smakiem wakacji" i słodkich łakoci, które na nie czekały.