Rekrutacja uzupełniająca do projektu

17-06-2020

Uprzejmie informujemy,  że pierwszy nabór osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie „Przystanek Świetlica” będzie miał miejsce w dniach 17.06 – 26.06.2020 r. Projekt kierujemy do dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym lub ubóstwem i przejawiających trudności wychowawcze.

Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji i udziału w projekcie są dostępne na niniejszej stronie w zakładce "Przystanek Świetlica".

Na osoby zainteresowane w podanym terminie czekają pracownicy projektu. Są oni dostępni codziennie w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów 12 446 92 67, 668 007 263. W związku z restrykcjami sanitarnymi prosimy o to, aby osoby zainteresowane najpierw podjęły kontakt telefoniczny.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w projekcie!