Dobra wiadomość! Nabór do nowego projektu szkolnego!

09-06-2020

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała kolejny grant ze środków Unii Europejskiej w ramach konkursu Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne.

W związku z powyższym w kolejnych latach szkolnych nasi uczniowie będą mogli korzystać z dodatkowych zajęć realizowanych w ramach projektu, min z :

- zajęć o charakterze wyrównawczo-dydaktycznym

- kółek zainteresowań z różnych przedmiotów

- projektów edukacyjnych

- zajęć specjalistycznych

- porad i konsultacji (w tym psychiatryczne)

Nasza szkoła wzbogaci się o wyposażenie nowych pracowni, a także w specjalistyczny sprzęt edukacyjny i terapeutyczny.

Nauczyciele i specjaliści pracujący w szkole będą mogli wziąć udział w specjalistycznych kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych.

Z dniem dzisiejszym uruchamiamy nabór dzieci chętnych wziąć udział w ofercie projektu. Wszelkie wymagane dokumenty zostaną Państwu wysłane drogą elektroniczną.