Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Bal karnawałowy 2021

12-02-2021

BAL KARNAWAŁOWY W PRZYSTANKU !

 

W dniu dzisiejszym w Przystanku Szkoła odbyła się szalona impreza z okazji karnawału. Uczniowie jak i nauczyciele przebrali się za bardzo pomysłowe postaci. Pod okiem Pana Janka i nauczycieli dzieci tańczyły do rytmów znanych przebojów. Na parkiecie nie zabrakło: superbohaterów, lekarzy, strażaków, policjantów, księżniczek, piratów, ninja, a nawet znalazł się jeden smok i duch ! Każda klasa miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy Radzicom za zaangażowanie w bal karnawałowy i przygotowanie wspaniałych kostiumów.

Galeria zdjęć: Karnawał 2021

K1
k2
k3
k4
k5
k6

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »