Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Grant edukacyjny dla naszych Uczniów

15-12-2022

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż nasza Szkoła pozyskała grant na działania wspomagające psychologicznie uczniów w nadrabianiu braków edukacyjnych i rozwijaniu kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych. Grant ten otrzymaliśmy z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej - Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i Kompetencje, finansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020. 

Wysokość otrzymanej dotacji to 40 000 zł.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »