Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Świąteczny czas w naszej szkole

22-12-2022

W tym tygodniu w naszej szkole dało się wyczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 🎁🎉

Przygotowania rozpoczęliśmy od przystrojenia choinki 🎄. Nasi artyści nie zawiedli! Każda klasa przygotowała wiele pięknych, kolorowych ozdób. Po choince nadszedł czas na przygotowania do szkolnej Wigilii. Niektórzy upiekli w szkole pierniczki, klasa 7C ugotowała barszcz, inni przynieśli przeróżne smakołyki z domu i wszyscy odświętnie ubrani udali się na tegoroczną "Wigilię u Bartusia".

Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą a nasz katecheta - Pan Bartek, odczytał fragment z Biblii. Później na stół "wjechały" smaczne krokiety i kubeczki z barszczem. Przy akompaniamencie kolęd wszyscy zajadali się przyniesionymi słodkościami i wspólnie się bawili. Wigilię jednej z grup uświetnił nawet występ utalentowanego ucznia na keyboardzie.

Wszyscy będziemy świetnie wspominać ten wspólnie spędzony czas przeżywając Święta w domu i czekając na powrót do szkoły.

Wesołych Świąt i do zobaczenia! ✨

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »