Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Kolejny tydzień półkolonii w Przystanku

04-08-2022

Kolejny tydzień półkolonii minął w Przystanku pod znakiem smoków. 🐉 A jak smoki to jak wiadomo- również przygody! Od przygód zaczęliśmy więc tydzień i pani Paulina, Marcela i Ola przygotowały dla nas podchody, podczas których poszukiwaliśmy skarbu. Podzieliliśmy się na drużyny, każda drużyna miała swoje plakietki i kolory, po drodze czekało na nas sporo zadań (i łatwiejszych i trudniejszych), na szczęście na koniec każdemu udało się dojść do upragnionego skarbu.. nagroda i radość były baardzo  słodkie. 😉

 

W środę czekała nas prawdziwie smocza impreza. Tego dnia w szkole było bardzo zielono- uczniowie ubrali się na zielono, by jak najbardziej upodobnić się do głównego bohatera dyskoteki. Wcześniej każdy przygotował również w swojej grupie prace plastyczne smoków (kreatywność jak zwykle nie zawiodła i były one bardzo różnorodne!), które prezentowaliśmy podczas parady smoków na koniec naszej tanecznej imprezy. 

 

W czwartek czekała nas natomiast smakowita wycieczka- wybraliśmy się do Fabryki Cukierków „Ciuciu Cukier Artist”. Mogliśmy tam obserwować na żywo jak powstają ręcznie robione cukierki, a nawet sami zrobić własnego lizaka i porcję karmelków! Każdy uczestnik otrzymał na końcu dyplom karmelarza oraz własnoręcznie zrobione słodycze.

 

Tydzień zakończyliśmy rozładowaniem energii na zajęciach sportowych oraz wspólnym gotowaniem.. Tym razem w menu.. pizza! 

 

Pomysłowość naszych opiekunów i kreatywność podopiecznych jak widać nie ma limitu, co więc czeka nas w najbliższych tygodniach?..

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »