Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Zbiórka darów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt

21-07-2022

Serdecznie zapraszamy do dołączania się do zbiórki darów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt prowadzonego przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Zbiórka odbędzie się do 19 sierpnia 2022r.

Miejsce zbiórki: Przystanek Szkoła ul. Oboźna 29B, Kraków oraz Przystanek Przedszkolak ul. Prądnicka 10, Kraków.

 

Zbieramy:

KONSERWY DLA PSÓW I KOTÓW

(w trosce o dobro podopiecznych prosimy by przy zakupie karmy kierować się jakością, nie ilością)

Lista preferowanych firm : Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill's, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac's, Purina Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna.

KARMY SPECJALISTYCZNE - karmę dla psów i kotów z problemami z układem pokarmowym (łatwostrawne): gastrointestinal, sensitive - karmę dla zwierząt w okresie rekonwalescencji po wypadkach lub ciężkich chorobach : np. recovery, convalescence

 

KOCE, RĘCZNIKI, PRZEŚCIERADŁA, KOŁDRY

(z wyłączeniem kołder i poduszek puchowych, gdyż po roztarganiu przez zwierzaki pierze zatyka kanalizację).

SMYCZE, OBROŻE, KAGAŃCE, HALTERY (KANTARKI)

 

AKCESORIA DLA ZWIERZĄT NP. ZABAWKI DLA PSÓW I KOTÓW, DRAPAKI

(głównie mniejsze - które zmieszczą się w boksach z chorymi kotami )

 

Zachęcamy do dołączenie do naszej akcji. Wspólnie pomagajmy naszym futrzanym przyjaciołom!

 

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »