Konkurs "Ja w karnawale"

27-01-2021

Karnawał już blisko, a wraz z nim nowy konkurs ! Karnawał to czas szalonej zabawy, tańców w towarzystwie przyjaciół, zabawnych strojów i pomysłowych masek. Nasi uczniowie co roku zaskakują nas coraz większą kreatywnością. Co przyniesie ten rok ? Napewno dużo pozytywnej energii i wspaniałych wspomnień.

Z okazji zbliżającego się karnawału Przystanek Szkoła przygotował konkurs dla klas. Do wygrania jest cenna nagroga - reflektor.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcie w stroju karnawałowym. Fotografię należy wykonać klasowo- uczniowie oraz wychowawcy. Liczymy na kreatywność nie tylko pod względem przebrań/ masekkarnawałowych, ale również wykonanego zdjęcia. Im ciekawsze, tymlepiej! Niech zacznie się dobra zabawa.

Gotowe zdjęcia należy przesłać na adres biuro@przystanek-szkola.pl do dnia 16 lutego,ogłoszenie wyników nastąpi 26 lutego 2021 roku.

WARUNKI KONKURSU:

- Na dostarczonym zdjęciu powinni znaleźć się zarówno uczniowie klasy,jak również nauczyciele;

- Osoby na zdjęciu powinny być w przebraniu karnawałowym lub posiadaćmaski karnawałowe;

- Zdjęcie powinno prezentować uczestników w zabawnych pozach;

OCENA ZDJĘĆ

Podczas oceny zdjęć konkursowych komisja kierować się będzie:oryginalnością pozy uczestników, estetyką wykonania strojówkarnawałowych/ masek.

Regulamin konkursu załączamy poniżej.

Zabawę czas zacząć !

Do pobrania: