Międzynarodowy Dzień Rodziny

18-05-2021

W dniu 15 maja obchodzony był Międzynarodowy Dzień Rodziny. Święto ma na celu pogłębienie świadomości społeczeństwa w temacie znaczenia rodziny jako podstawowej jednostki i jej problemów we współczesnym świecie. Z tej okazji w wielu krajach są organizowane wydarzenia przez Instytut Humanites „Dwie Godziny dla Rodziny”, mającej na celu przeciwdziałać alienacji społecznej oraz działać na rzecz zdrowia emocjonalnego społeczeństwa. Tegoroczne hasło przewodnie to „Pokoleniowo na Sportowo”, a patronem akcji jest Kamil Stoch. Zachęcamy do aktywnie spędzanego wspólnie czasu z najbliższymi. -Bo czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

W to wyjątkowe święto pragniemy złożyć Waszym Rodzinom życzenia. Jak najwięcej ciepła i serdecznych uczuć, zrozumienia dużo miłości do siebie wzajemnie. Jak najwięcej wspólnie spędzanego czasu, który pozwala budować nierozerwalne, jedne z najcenniejszych więzi- więzi rodzinne.