Przygotowania do świąt w Przystanku Szkoła

15-12-2020

Z życia szkoły- przedświąteczne przygotowania.

Grudzień jest miesiącem obfitującym w wiele wydarzeń w życiu szkoły: mikołajki, konkursy, spektakle, urodziny jak też pierwsze wyjścia na śnieżnobiałe spacery. Nadszedł teraz czas na rozpoczęcie przygotowań do świąt. Każda z klas ma na to swój sposób: Pierwsza z klas rozpoczęła przygotowania od porządków w swoich uczniowskich i nauczycielskich szufladach. Inne klasy mają ręce pełne roboty- pracowicie tworzą przepiękne kolorowe łańcuchy i ozdoby, o czym niedługo będziecie się mogli przekonać w naszych relacjach fotograficznych. Uczniowie słuchają kolęd i śpiewają piosenki świąteczne w wystukując ich rytm na instrumentach. Nauczyciele wraz z uczniami planują również spróbowania swoich kulinarnych sił w pieczeniu i dekorowaniu pierniczków. Starsze klasy rozprawiają z nauczycielami o tradycjach świątecznych, uczą się tworzyć kartki z życzeniami świątecznymi. Harmonogram przygotowań i planowanych wydarzeń jest bardzo napięty: już w najbliższy piątek czeka nas wspólne ubieranie choinek i uroczysty dzień spotkań wigilijnych, na które serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć: Przygotowywania do świąt

15.12.1