Wigilia w Przystanku Szkoła

21-12-2020

Wigilijnych spotkań czas...

W naszej szkole w piątek 18.12.20r. odbyły się uroczyste spotkania wigilijne. Atmosferę świąteczną było czuć jednak dużo wcześniej. Zapach pieczonych pierniczków unosił się od kilku dni na szkolnych korytarzach. Jeśli jeszcze jesteście przed świątecznymi wypiekami zachęcamy do skorzystania z pomocy przygotowanej przez Panią Oliwię. Wigilia szkolna to nie tylko czas składania świątecznych życzeń, lecz wytężonej pracy naszych wychowanków. Uczniowie na spotkaniach testowali swoją wytrwałość i samokontrolę przed sięgnięciem po przyniesione łakocie. Wiele uczniów odbyło trening smakowy próbując dotąd nielubiane potrawy wigilijne, czego im bardzo gratulujemy. W trakcie spotkań uczniowie mieli możliwość dekorowania naszej szkolnej choinki własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Na koniec odbyły się klasowe świąteczne sesje fotograficzne, dla upamiętnienia wspólnych chwil. Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania dekorując świątecznie miejsce spotkań, czuwając nad całością wydarzeń,  aby wszyscy mogli czuć się dobrze i  bezpiecznie.

Pliki do pobrania:

Galeria zdjęć: Wigilia szkoła 2020