Z życia Szkoły – I tydzień ferii zimowych

21-02-2018

Drodzy Państwo, za nami pierwszy tydzień tegorocznych ferii zimowych, pełen atrakcji i odpoczynku od nauki i zadań szkolnych Smile

W poniedziałek miało miejsce wyjście na kręgle do pobliskiej kręgielni. Dzielnie uczyliśmy się zasad nowej gry zespołowej, a nawet odkryliśmy kilka talentów sportowych Smile

We wtorek mieliśmy okazję wykazać się artystycznie, podczas przygotowywania kartek walentynkowych. Później odbyły się zajęcia sensoryczne, czyli treningi smaku i zapachu, a także masaż i trening wzrokowy, które wprowadziły nas w stan błogiego relaksu.

W środę z okazji Święta Zakochanych zorganizowaliśmy rozdawanie kartek walentynkowych. W tym dniu każdy z nas znalazł swoją Walentynkę Smile Również w środę wybraliśmy się do kościoła, żeby rozpocząć okres Wielkiego Postu.

Czwartek był dniem dźwięku i obrazu. Odbyły się zajęcia muzyczne, podczas których graliśmy nawet na profesjonalnym bębnie Smile Później, z wykorzystaniem naszych tablic multimedialnych, oglądaliśmy film animowany na dużym ekranie.

Na koniec tygodnia postawiliśmy na aktywność fizyczną. Każdy wykazał się zarówno sportowo jak i tanecznie Smile

Czekamy na atrakcje tygodnia numer dwa Smile

Karolina Sobierska Szkoła podstawowa dla dzieci z Autyzmem w Krakowie