Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia Szkoły - klasa 1a

24-10-2017

W klasie I A każdy dzień zaczynamy od gimnastyki, która pomaga wszystkim w walce z poranną sennością i zachęca do podejmowania nowych wyzwań Smile Do naszej klasy uczęszczają prawdziwi smakosze! Dlatego wszyscy bardzo cieszą się, gdy po gimnastyce udajemy się na wspólne śniadanie. Żaden nowy smak nie umknie naszej uwadze, więc staramy się ciągle próbować różnych przypraw, ale też poznawać wiele nowych zapachów.


Kiedy już znudzą się nam nieco nasze klasowe zbiory, podczas zajęć AAC dbamy o to, by pójść do sklepu i kupić coś, co pomoże nam wzbogacić nasz smakowy repertuar.

Każdy z nas ma wiele zainteresowań, które rozwija. Jeden z naszych Uczniów przejawia niezwykłe umiejętności plastyczne – najbardziej lubi rysować wulkany oraz dinozaury, jednak wśród jego prac można znaleźć również skomplikowane mapy, które mają pomóc piratom odnaleźć skarb. Drugi chłopiec jest niezastąpiony w recytowaniu najróżniejszych wierszyków i śpiewaniu piosenek, inny kocha wszystko, co związane z ruchem (szczególnie skoki na dużej piłce), a nasz czwarty Uczeń uwielbia opowiadać o samolotach i wygłupiać się z innymi dziećmi oraz nauczycielami.


Kiedy jesteśmy już zmęczeni wrażeniami z całego dnia, wszyscy uwielbiamy relaks w hamaku przy dźwiękach muzyki Smile

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »