Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia szkoły – wakacje część II

10-08-2017

Początek sierpnia to kolejne nowe przygody i doświadczenia. Wysokie temperatury i prażące słońce pokrzyżowały nam pierwotne plany, ale na szczęście szybko uczymy się dostosowywać do warunków zewnętrznych Smile

Jak co tydzień staraliśmy się korzystać z okolicznych uciech, dlatego bawiliśmy się na placach zabaw i w parkach. Tam zostaliśmy miło zaskoczeni pokazem puszczania wielkich i pięknych baniek mydlanych, rysowaliśmy kredą i zajadaliśmy przekąski. Odwiedziliśmy również kolejne muzeum tym razem Inżynierii Miejskiej. Na wystawie interaktywnej mogliśmy dotykać i używać wszystkich eksponatów Smile Odpoczywając od ciepła oglądaliśmy bajki na sali gimnastycznej Smile

Z pełną motywacją uczestniczyliśmy jednego dnia w warsztatach naukowca Smile Mieliśmy ręcznie wykonane identyfikatory i włosy naukowca Smile Robiliśmy przeróżne eksperymenty takie jak wybuchający wulkan i zmiana koloru cieczy Smile Lepiliśmy również z kolorowej masy solnej różnego rodzaju morskie i lądowe stworzenia.

Na koniec tygodnia świetnie bawiliśmy się w Leoparku, a po powrocie do Szkoły malowaliśmy na ogromnych kartkach piękne pejzaże, używając do tego kolorowych kostek lodu Smile

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »