Z życia Uczniów - klasa 2a

30-11-2015

Uczniowie klasy 2a wkroczyli z impetem w obecny rok szkolny, gdyż to już drugi rok kiedy dzielą razem szkolne ławki. Ich dni w szkole obfitują w nowe doświadczenia, naukę różnych umiejętności i wspólne radości.

Dzień szkolny zazwyczaj rozpoczynają od wspólnego powitania, a kończą relaksem na pufach przy dobrej muzyce. Uczniów tej klasy zawsze rozpiera energia, którą chętnie wykorzystują w czasie wspólnych aktywności. Do ich ulubionych niewątpliwie należy taniec i basen, na które każdego tygodnia wyczekują z wielką niecierpliwością.

Uczniowie tej klasy lubią spędzać razem czas, szczególnie wspólnie muzykując, ale także relaksując się po ciężkim dniu nauki. Mimo wielu wspólnych zainteresowań, w czasie wolnym lubią spędzać czas przy różnych aktywnościach. W tej klasie odnajdziemy inżyniera, który buduje mosty i pociągi z klocków, a ze śrubek skręca samochody. Spotkamy polonistę, któremu przerwy szkolne upływają w towarzystwie sylab i liter, podpisując obrazki i różne układanki. W klasie 2a znajdziemy również miłośniczkę muzyki, tańca i zabaw z balonami, a także pasjonata puzzli i książek.

Odwiedzając tą klasę na pewno nie będziemy się nudzić!