Konkurs "Dyniowe inspiracje" - Wyniki

22-11-2021

W trakcie jesiennej aury w naszej Szkole odbył się "Konkurs Dyniowy". Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie mieli za zadanie przygotować prace, których motywem przewodnim była dynia. Po zgłoszeniu licznych prac konkursowych nasze jury składające sią zarówno z nauczycieli jak i Uczniów zadecydowało o przyznaniu trzech pierwszych miejsc. Jury także postanowiło wyróżnić część pozostałych prac.

I miejsce zajęła wspólna praca braci Olka z klasy 7 i Jurka z klasy 4 pt. "Dyniowy domek gąsienicy"

II miejsce powędrowało do wyjątkowej Dyniołódki "Transdyni.pl" i "Dynioludka" przygotowanych przez Huberta z kalsy 1

Przyznając III miejsce jury postanowiło wyróżnić 2 prace: pękatą dynię Leona z klasy I oraz własnoręcznie wykonany lampion Michała z klasy 3

Ponadto jury postanowiło przyznać wyróżnienia innym pracom. Wśród nich znalazły się "Dyniowa głowa" Wojtka i "Dyniowe jeże" Wiktora. Wyróżnienia powędrowały także do "Dyniowego bukietu" Alexa z klasy 2 i "Uśmiechniętej dyni" Weroniki z klasy 7. Na specjalne wyróżnienie zasłużyła również "Dziwaczna dynia" Karola z klasy 3 oraz "Radosna dyniowa buzia" Adama z klasy 6.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Galeria zdjęć: Dyniowe inspiracje

1dynia