Deklaracja dostępności Ustawienia:
Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Niepubliczna szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Rekrutacja uzupełniająca do projektu

03-06-2022

Uprzejmie informujemy, że od 6 do 17 czerwca 2022 roku przyjmujemy zgłoszenia do udziału w projekcie "Przystanek Świetlica". W ramach projektu prowadzimy Placówkę Wsparcia Dziennego o charakterze opiekuńczo-specjalistycznym dedykowaną dla dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym i przejawiających trudności wychowawcze.

Aktualny nabór uzupełniający jest dedykowany dzieciom i ich opiekunom pochodzącym z Ukrainy. Informacje o przebiegu rekrutacji i udziale w projekcie dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce "Przystanek Świetlica".

Na osoby zainteresowane w tym czasie czekają nasi pracownicy. Są oni dostępni codziennie od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 667-034-263.

Повідомляємо, що з 6 по 17 червня 2022 року ми приймаємо заяви на участь у проекті «Przystanek Świetlica».У рамках проекту ми ведемо спеціалізований дитячий центр денного перебування для дітей із сімей, які мають ризик соціального відчуження та мають труднощі у вихованні. Актуальний додатковий набір присвячений дітям та їхнім опікунам з України.Інформацію про процес набору та участь у проекті можна знайти на нашому сайті у вкладці «Przystanek Świetlica».На зацікавлених осіб чекають наші співробітники. Вони доступні щодня з понеділка по п’ятницю за номерам телефону: 667-034-263.

Pliki do pobrania:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »