"Więc chodź pomaluj mój świat..." - półkolonie letnie 2016

05-08-2016

W żółty poniedziałek raczyliśmy się napojem bogów „Żółtą Ambrozją”, aby wzmocnić się na cały ten kolorowy czas.

Wtorek był pełen egzotycznej zieleni w Ogrodzie Botanicznym, gdzie relaksowaliśmy się w cieniu palmowych liści, podziwiając tajemnice przyrody.

Świat przez różowe okulary wygląda zupełnie inaczej. Środa upłynęła nam w pozytywnym nastroju, tworzyliśmy ogromne różowe okulary, które pozwoliły nam oglądać rzeczywistość z innej perspektywy.

Czy ktoś wie „gdzie jest Dory”? To pytanie towarzyszyło nam w czwartek. Na szczęście udało nam się znaleźć odpowiedź oglądając seans w Kinie Kijów, gdzie wraz z naszą Przyjaciółką Dory przemierzaliśmy oceaniczne głębiny. Potem tworzyliśmy papierowe rybki, które zamieniły nasze sale lekcyjne w prawdziwy ocean.

Kończąc kolorowy tydzień naszymi dłońmi i stopami stworzyliśmy piękną kolorową tęczę, którą malowaliśmy w takt piosenki „Więc chodź pomaluj mój świat…”

To był wspaniały czas, który pozwolił nam odkryć moc kolorów w naszym małym świecie.