Z życia Szkoły - Urodziny

28-04-2017

Miesiąc kwiecień, a szczególnie jego ostatni tydzień, obfitował nam w ważne wydarzenia – urodziny naszych uczniów.

Nasze Przystankowe obchody urodzin rozpoczynają się od tego, że jeden z naszych uczniów mający fenomenalną zdolność do zapamiętywania dat, przypomina wszystkim, że w danym tygodniu są czyjeś urodziny. Następnie mailowo rozsyłane są zaproszenia. Zazwyczaj około 11:00 spotykamy się w naszej imprezowej sali srebrnej, gdzie na co dzień uczy się 3c. Tam zaczynają się wspólne przygotowania. Przynosimy stoliki i krzesła, rozkładamy serwetki i kubki, napoje i przekąski.

Gdy już wszyscy zbiorą się w sali, następuje uroczyste i śpiewne „sto lat”, kiedy to nasz jubilat zdmuchuje świeczki na trocie. Następnie szybko tworzy się kolejka do naszego honorowego gościa, któremu wszyscy w tym szczególnym dniu chcą uścisnąć dłoń i życzyć wszystkiego, co najlepsze. Później następuje moment, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy – jedzenie tortu Smile. Po zakończeniu biesiady przy stole, zbieramy się na środku sali i radośnie tańczymy Smile.

Fotorelacje z urodzin dostępne dla rodziców po zalogowaniu.