Święta, święta i po świętach…

31-03-2016

Wiosenną przerwę świąteczną w Przystanku Szkoła spędziliśmy bardzo aktywnie. Mimo braku lekcji jak zwykle dużo się u nas działo.

Życzenia Wielkanocne

24-03-2016

Życzymy Państwu pięknych i radosnych Świąt Wielkanocnych przeżywanych w gronie rodzinnym oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa

Dyrekcja i Pracownicy
'Przystanku Szkoła'

Easter greeting card with easter eggs

green easter background

Wiosna, ach to ty!

21-03-2016

Dziś zawitała do nas kalendarzowa wiosna. Z tej okazji tradycyjnie jak co roku nasi uczniowie symbolicznie żegnali zimę. W ubiegłym tygodniu wszystkie szkolne klasy włożyły wiele wysiłku, aby samodzielnie wykonać barwne Marzanny. Śmiechu było przy tym co nie miara.

12-03-2016

Po lekcjach uczniowie w naszej szkole mogą uczestniczyć nie tylko w kółkach artystycznych i praktycznych, ale także zajęciach, które zadowolą miłośników sportu. Uczniowie mają możliwość wyjazdów na basen oraz wyjść na ściankę wspinaczkową czy siłownię, gdzie nie tylko ćwiczą swoją sprawność motoryczną i kondycję. Dla wielu z nich niejednokrotnie jest to czas, w którym pokonują własne obawy i słabości, nabywają nowe sprawności, a przede wszystkim czerpią z ruchu wiele radości.

04-03-2016

Poza kołami zainteresowań z kręgu artystycznego można też znaleźć w naszej szkole coś bardziej praktycznego. Dla tych uczniów, którzy wolą zajęcia techniczne odbywają się zajęcia z robotyki, gdzie dzieci budują skomplikowane i imponujące budowle, z popularnych klocków LEGO i nie tylko, tworzą niezwykłe konstrukcje.

26-02-2016

Uczniowie naszej szkoły często spędzają w niej dużo czasu poza obowiązkowymi lekcjami. Co wówczas robimy, jak wykorzystujemy ten czas?

Czas na staż cz.6!

21-02-2016

Wszystkie osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej placówce zapraszamy 24 lutego 2016 o godz. 17:00 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w siedzibie Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła przy ulicy Prądnickiej 10. Serdecznie zapraszamy!

Szkolne Walentynki

16-02-2016

W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych. Ten dzień dostarczył nam tak wiele wrażeń, wzruszeń i emocji, że z pewnością postaramy się aby zwyczaje walentynkowe już na dobre zakorzeniły się w naszej szkole, a Dzień Zakochanych zapisał się na stałe do kalendarza imprez szkolnych.

Szkolny Bal Karnawałowy

09-02-2016

W piątek w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, który na pewno będziemy jeszcze długo wspominać. Ostatki jak zwykle obchodzimy bardzo hucznie. Na ten dzień wszyscy uczniowie i nauczyciele czekali już od dawna z dużą niecierpliwością. Wydarzeniu temu jak zwykle towarzyszyło wiele emocji, przede wszystkim radości oraz ekscytacji.

My się zimy nie boimy, czyli ferii w szkole ciąg dalszy!

02-02-2016

Drugi tydzień ferii zimowych w szkole upłynął naszym uczniom równie aktywnie co poprzedni. Poznawaliśmy nowe miejsca i nowe aktywności, ale przede wszystkim spędzaliśmy wspólnie czas dobrze się bawiąc. Aktywnie odpoczywaliśmy przed kolejnym semestrem nauki i intensywnej pracy.

My się zimy nie boimy…czyli ferie w szkole!

22-01-2016

Pierwszy tydzień ferii już za nami. Tydzień, który obfitował w moc atrakcji i różnych emocji z tym związanych.

Z życia Uczniów - klasa 3a

13-01-2016

Najstarsza z naszych szkolnych klas to 3a. To męska grupa, którą najlepiej charakteryzują dwa określenia: sportowcy i muzykofile. Chłopcy znają się już od dawna i tworzą zgraną drużynę. W szkole codziennie uczą się nowych umiejętności i utrwalają zdobyte już wiadomości.

Z życia Uczniów - klasa 2b

03-01-2016

Wśród prezentacji szkolnych klas nie mogłoby zabraknąć 2b, która niewątpliwie wprowadza duży koloryt w nasze szkolne mury. Uczniowie tej klasy to młodzi ludzie ciekawi otaczającego ich świata, chętni do zdobywania nowych doświadczeń, chłonni wiedzy i nowych umiejętność.

Życzenia z okazji Świąt i Nowego Roku

22-12-2015

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,

radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,