Menu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem

Z życia Szkoły – Nareszcie wakacje!

09-07-2018

Szanowni Państwo 22 czerwca zakończyliśmy kolejny wspaniały rok szkolny w Przystanku Szkoła. Rok pełen przygód, wycieczek, nowości i pokonanych przeszkód. Uroczyste zakończenie roku odbyło się w sali konferencyjnej „Awokado”. Tam zobaczyliśmy film z wierszem recytowanym przez dzieci, zarówno te mówiące i komunikujące się w sposób alternatywny. Przedstawiono również prezentacje z życia każdej klasy i zdjęcia sprzed lat. Na koniec jeden z naszych zdolnych Uczniów przygotował animację witającą wakacje. To zakończenie było dla nas wyjątkowe również dlatego, że po raz pierwszy nasz Uczeń odebrał z rąk Pani Dyrektor świadectwo z czerwonym paskiem Smile

więcej»

Z życia Szkoły - Pierwsza Komunia Święta

18-06-2018

Szanowni Państwo maj był dla nas wyjątkowym miesiącem z różnych względów. Ważniejszym z nich był dla nas czas oczekiwania na przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej przez naszych Uczniów. 

więcej»

Z życia Szkoły - 4a

23-05-2018

4a bardzo dobrze się zna, to już prawie pięć lat wspólnie w klasie Smile Każdy z uczniów  jest inny.

więcej»

Informacja o wyniku postępowania ofertowego nr 5/PS z 22.04.2018 roku

10-05-2018

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż Wykonawcą szkoleń e-learningowych z zakresu programów i aplikacji wspierających pracę nauczycieli będących przedmiotem zapytania ofertowego o numerze 5/PS została firma OCDN Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Bronowickiej 86/2.

Postępowanie było prowadzone w związku z realizacją projektu pn. "Przystanek Szkoła - rozwój kompetencji matematycznych, przyrodniczych i informatycznych u dzieci z ASD".

więcej»

Z życia Szkoły - byliśmy w zoo!

30-04-2018

 

Szanowni Państwo, w ramach Projektu edukacyjnego „Zdrowie podstawą dobrego samopoczucia” wybraliśmy się na szkolną wycieczkę do krakowskiego zoo Smile

 

więcej»

Zapytanie ofertowe na potrzeby wyboru wykonawcy szkoleń z programów użytkowych i aplikacji internetowych dla nauczycieli

22-04-2018

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie szkoleń z zakresu programów użytkowych i narzędzi internetowych przydatnych w pracy nauczyciela. Odbiorcami szkoleń będą nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Przystanek Szkoła". Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych dokumentach. 

Zamówienie jest ogłoszone na potrzeby projektu pn. "Przystanek Szkoła" - rozwój kompetencji matematycznych, przyrodniczych i informatycznych u dzieci z ASD, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. 

więcej»

Z życia Szkoły - 3b

19-04-2018

Naszą klasę tworzy czterech wesołych, bardzo żywiołowych uczniów oraz dla równowagi - dwie spokojne i opanowane nauczycielki. Dni w szkole mijają nam szybko, choć są bardzo intensywne. Wspólnie uczymy się, ćwiczymy różne umiejętności, rozwijamy zainteresowania, a przede wszystkim… dobrze się razem bawimy. 

więcej»

Postępowanie nr 4/PS - szkolenia e-learningowe z zakresu programów użytkowych

16-04-2018

Szanowni Państwo,


informujemy, iż w związku z brakiem ofert spełniających kryteria udziału, postępowanie mające wyłonić Wykonawcę szkoleń e-learningowych z zakresu programów użytkowych i aplikacji internetowych dla nauczycieli Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Przystanek Szkoła" pozostało nierozstrzygnięte.

więcej»

Z życia Szkoły - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

12-04-2018

Szanowni Państwo, kwiecień jest obchodzony jako miesiąc świadomości i wiedzy na temat autyzmu. My w Przystanku również staramy się szerzyć tą wiedzę Smile

więcej»

Wesołych Śwąt Wielkanocnych!

31-03-2018

Szanowni Państwo z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy spokoju, odpoczynku i radości ze Zmartwychwstania Pańskiego. Niech świąteczne śniadanie będzie pyszne i spędzone w rodzinnym gronie, a chlapanie wodą na drugi dzień, da orzeźwiające spojrzenie na nowy wiosenny czas.

Dyrekcja i Zespół Przystanku Szkoła

więcej»

Z życia Szkoły - marzec

31-03-2018

Drodzy Państwo za nami dwa tygodnie obfitujące w miłe wydarzenia Smile

Za nami powitanie wiosny i święcenie wielkanocnych koszyczków Smile

więcej»

Zapytanie ofertowe nr 4/PS na wyłonienie wykonawcy szkoleń z zakresu programów użytkowych i narzędzi internetowych.

23-03-2018

 

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy do złożenia oferty na przeprowadzenie szkoleń z zakresu programów użytkowych i narzędzi internetowych przydatnych w pracy nauczyciela. Odbiorcami szkoleń będą nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Przystanek Szkoła". Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych dokumentach. 

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. "Przystanek Szkoła" - rozwój kompetencji matematycznych, przyrodniczych i informatycznych u dzieci z ASD. 

więcej»

Z życia Szkoły - klasa 1c i 2b

12-03-2018

Jesteśmy pilnymi uczniami klasy 2B, ale w naszych szeregach jest także jeden dzielny pierwszoklasista. Wszyscy bardzo cenimy sobie przewidywalność oraz stałość, dlatego każdy nasz dzień rozpoczynamy od zapoznania się z planem dnia, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Zaraz potem, pełni pozytywnej energii sprawdzamy nasz szkolny kalendarz, zawsze wiemy, jaka jest aktualna data, a także, jaka pogoda panuje na zewnątrz. 

więcej»

Z życia Szkoły - ferie zimowe ciąg dalszy

05-03-2018

Ferie, ferie i po feriach Smile Powoli, ale w świetnych humorach i dobrych kondycjach, wracamy do rzeczywistości nauki i innych obowiązków szkolnych. Teraz jednak – czas na wspomnienia. Drugi tydzień naszych Przystankowych ferii również obfitował w wiele atrakcji Smile

więcej»

Z życia Szkoły – I tydzień ferii zimowych

21-02-2018

Drodzy Państwo, za nami pierwszy tydzień tegorocznych ferii zimowych, pełen atrakcji i odpoczynku od nauki i zadań szkolnych Smile

więcej»

Z życia Szkoły – klasa 1d i 2d

19-02-2018

W klasie 1D i 2D nigdy nie jest nudno! Codziennie nasz dzień rozwesela miłośniczka tańców i słuchania muzyki. Najchętniej zabrałaby nas na bal, gdzie wszyscy bawilibyśmy się wyśmienicie.

Nie może również zabraknąć koleżanki z anielskim i donośnym głosem, która zaraża całą szkołę pozytywną energią. Kolega „skaczący do chmur”, który ma delikatny głos podczas śpiewu, uwielbia skakać na piłce, przebywać w towarzystwie i rozmawiać z kolegami i nauczycielami

więcej»

Kontakt z nami

Przystanek Szkoła
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Zaburzeniami
ze Spektrum Autyzmu

ul. Oboźna 29b
30-010 Kraków

biuro@mcwr.pl
tel. 12 446 92 67
tel. kom. +48 668 007 263

Dyrektor szkoły:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »